Oddelki Vodice

E-pošta vrtec: vodice@vrtec-vodice.si

Oddelek Muce

Vzgojiteljica:
Marjetka Rogač Mihelič

Pomočnici vzgojiteljice:
Natalija Špehonja in Ksenja Jagodic

E-pošta vzgojiteljic: muce@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Miške

Vzgojiteljica:
Tilka Bobnar

Pomočnica vzgojiteljice:
Simona Žebovec

E-pošta vzgojiteljic: miske@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Zajčki

Vzgojitelja:
Martin Kunavar in Katja Šuštar

Pomočnica vzgojiteljice:
Mateja Stegel

E-pošta vzgojiteljic: zajcki@vrtec-vodice.si

Oddelek Veverice

Vzgojiteljica:
Metka Mulec

Pomočnica vzgojiteljice:
Urška Gubanec

E-pošta vzgojiteljic: veverice@vrtec-vodice.si

Oddelek Želve

Vzgojiteljici:
Klementina Čebulj

Pomočnica vzgojiteljice:

Barbara Hlebič

E-pošta vzgojiteljic: zelve@vrtec-vodice.si

Oddelek Medvedi

Vzgojiteljica:
Katarina Vrtač Ješe

Pomočnica vzgojiteljice:
Maruša Čebulj

E-pošta vzgojiteljic: medvedi@vrtec-vodice.si

Oddelek Zmaji

Vzgojiteljica:
Ana Gaber

Pomočnica vzgojiteljice:
Tjaša Globočnik

E-pošta vzgojiteljic: zmaji@vrtec-vodice.si

Oddelek Ptice

Vzgojiteljica
Kaja Fujan

Pomočnica vzgojiteljice:
Suzana Maver Bernik

E-pošta vzgojiteljic: ptice@vrtec-vodice.si

Oddelek Sove

Vzgojiteljica:
Katja Pibernik

Pomočnica vzgojiteljice:
Brigita Burgar

E-pošta vzgojiteljic: sove@vrtec-vodice.si

Oddelek Risi

Vzgojiteljica:
Polona Dolinar

Pomočnici vzgojiteljice:
Jerneja Merčun in Mirjam Marinko

E-pošta vzgojiteljic: risi@vrtec-vodice.si

 

Dostopnost