Oddelki Vodice

E-pošta vrtec: vodice@vrtec-vodice.si

Oddelek Muce

Vzgojiteljica:
Ana Gaber

Pomočnica vzgojiteljice:
Suzana Maver Bernik

E-pošta vzgojiteljic: muce@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Miške

Vzgojiteljica:
Metka Mulec

Pomočnica vzgojiteljice:
Rebeka Jeras

E-pošta vzgojiteljic: miske@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Zajčki

Vzgojiteljica:
Katrina Vrtač Ješe

Pomočnica vzgojiteljice:
Kaja Fujan

E-pošta vzgojiteljic: zajcki@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Veverice

Vzgojiteljica:
Polona Dolinar

Pomočnica vzgojiteljice:
Brigita Burgar

E-pošta vzgojiteljic: veverice@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Želve

Vzgojiteljica:
Katja Pibernik

Pomočnica vzgojiteljice:
Tina Čebašek

E-pošta vzgojiteljic: zelve@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Medvedi

Vzgojiteljica:
Katarina Zajc Kokalj

Pomočnica vzgojiteljice:
Mateja Stegel

E-pošta vzgojiteljic: medvedi@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Zmaji

Vzgojiteljica:
Katja Hribar

Pomočnica vzgojiteljice:
Ksenja Jagodic

E-pošta vzgojiteljic: zmaji@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Sove

Vzgojiteljica:
Ines Obrez

Pomočnica vzgojiteljice:
Tjaša Globočnik

E-pošta vzgojiteljic: sove@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Risi

Vzgojiteljici:
Klementina Čebulj in Marjetka Rogač Miholič

Pomočnica vzgojiteljice:
Jerneja Merčun

E-pošta vzgojiteljic: risi@vrtec-vodice.si